Logo

Ваш відпочинок - Наша робота!

Професійна Лінія Туризму!

ВІЗИ ДО АМЕРИКИ, ЛИТВИ, ПОЛЬЩІ, ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ, ІНТЕРНЕТ ЗАПИС ДО ПОСОЛЬСТВ ! ГОРЯЩІ ТУРИ НА ВІДПОЧИНОК! ! м.Львів, вул. Уласа Самчука, 2 оф. 9 (район Польського консульства) тел, факс (032) 2257125 тел (032) 275 2929 тел mob: 067 354 3398 тел mob: 097 230 4565 тел mob: 093 572 2202

Ми пропонуємо

Розсилка

* Підписавшись на розсилку, Ви будете отримувати свіжу інформацію про наші акції, тури, тощо.
Головна » ТЕРМАЛИ ЄВРОПИ » АВСТРІЯ

 

 

Коли любителі зимових видів спорту «пускаються вплав», це може означати тільки одне з двох: або вони невпевнено стоять на лижах, або приїхали відпочивати в долину Гастайн. Оскільки у Гастайні, центрі зимового спорту землі Зальцбург, з його курортами  Дорфгастайн, Бад Хофгастайн, Бад Гастайн, розcлаблятися після катання на лижах можна не тільки в традиційних гірських хатинках: любителі задоволень спускаються з траси прямо в одну з двох гастайнськіх терм.

Що може бути краще, ніж після цілого дня катання на лижах розслабити напружені м’язи у приємній теплій воді або зігріти промерзлі кісточки у сауні? Вже декілька століть  цілющі якості гастайнської термальної води відомі далеко за межами регіону. Сповнені духу води та каменю, відзначені незвичайною архітектурою, гастайнські «Скельні терми» (Felsentherme Gastein) створюють неповторну атмосферу. Мільйон літрів термальної води з 17-ти джерел заповнюють басейни терм.

А у Бад Хофгастайні знаходиться найсучасніший в Європі розважально-оздоровчий комплекс «Альпійські терми» (Alpentherme): 6 оазисів розваг і здоров'я, включаючи галерею саун з власним гірським озером, подарують вам особливу насолоду. У обох термальних комплексах підкорювачі гірськолижних трас знайдуть все, чого душа забажає: від прекрасних відкритих басейнів, що містично закутують пеленою пари засніжений ландшафт, всіляких саун і парних до релаксаційних масажів. Знов наповнити втомленого лижника життєвою силою прагнуть і лікувальні штольні Гастайна: заряджати енергією для наступного дня допоможе цілюще радонове повітря з температурою від 37,5 ° С до 41,5 ° С і вологістю від 70% до майже 100%.
У Гастайні свідомо роблять ставку на поєднання традиційного зимового відпочинку і оздоровлення.

На трасах загальною протяжністю більше ніж 200 км в 5-ти районах катання можуть здійснитися всі найсміливіші мрії гірськолижника. Улюбленим місцем сімейного відпочинку став район Ангерталь з величезною кількістю розваг для дітей. У Шпортгастайні тим, хто звик рано вставати і кататися в променях зимового сонця, продовжити задоволення допоможуть «снігові гармати». Вже з кінця листопада і до самої весни вони забезпечать якнайкращі умови для катання. А 90 км рівнинних трас, стежки для піших походів і численні затишні гірські хатинки доповнять палітру пропозицій регіону.


Опис К-ть Днів Дати виїзду Ціна

Цілющі штольні Гастайна

Скальні терми Гастайна

АЛЬПІЙСЬКІ ТЕРМИ

Спа-центр AQUA DOME

Ласкаво просимо до термів!

Гастайнерталь взимку – оздоровись й насолодись!

ТЕРМИ ДЛЯ ДІТЕЙ ! Сімейний відпочинок у термах Австрії 

ТревелСім

Контакти

м.Львів, вул. Уласа Самчука, 2 оф. 9
(район Польського консульства)

тел, факс (032) 2257125
тел (032) 275 2929
тел mob: 097 230 4565
тел mob: 093 572 2202

info.ecvator@gmail.com